NAJBLIŻSZE IMPREZY

AKTUALNOŚCI

 • Produkty naturalne na PL Show

   

  Formuła IV edycji Targów Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych PL Show na życzenie wystawców poszerzona została o produkty naturalne i ekologiczne. Rynek produktów eko stale rośnie, na świecie jest jedną z niewielu branż, która od kilkudziesięciu lat permanentnie notuje wzrosty. Proces ten widoczny jest dla wszystkich konsumentów – półki ze zdrową żywnością można znaleźć już niemal w każdym dużym sklepie. 

   
  Polski rynek żywności ekologicznej jest obecnie szacowany na ok. 700 mln. złotych. Żywność certyfikowaną kupuje już wielu polskich konsumentów – głównie w specjalistycznych sklepach (około 800), na półkach zlokalizowanych w ekologicznych działach w supermarketach oraz bezpośrednio u rolników. Według danych na dzień 30 listopada 2014 r., w Polsce pod kontrolą jednostek certyfikujących produkty ekologiczne objętych było 26 251 producentów, w tym 25 613 gospodarstw.
   
  Targi będą doskonałą okazją do poznania aktualnych trendów rozwoju rynku produktów i usług naturalnych oraz powiązanych z nimi branż, a także możliwością do bezpośredniego kontaktu z podmiotami zainteresowanymi tą tematyką.
   
  Więcej informacji na www.plshow.pl
  Wstecz

 

 

"Było... nie minęło"

Spotkanie z historią

 

21-22 października 2017

 

 


 

 

 

 

Zobacz Targi Lublin SA w serwisie mojekonferencje.pl

Zobacz Targi Lublin w serwisie salebiznesowe.pl

 

 KOMUNIKAT
Informujemy, że firmy EXPO GUIDE i Construct Data bez naszej zgody posługują się w swojej ofercie nazwą Targi Lublin oraz nazwami poszczególnych imprez targowych, których jesteśmy organizatorem.
Targi Lublin S.A. nie są związane umową z tymi firmami i nie odpowiadają za żadne ich zobowiązania.
 


 

© 2017 Targi Lublin S. A. Wszelkie prawa zastrzeżone.