NAJBLIŻSZE IMPREZY

AKTUALNOŚCI

 • Moc atrakcji na Sport Festivalu

   3 czerwca dniem aktywności dla całej rodziny. 5. PKO Półmaraton Solidarności oraz 25. Międzynarodowy Bieg Solidarności, które swoją linię mety oraz miejsce dekoracji będą mieć w hali Targów Lublin, Sport Festival i różnorodne atrakcje dla dzieci wypełnią tereny targowe energią i aktywnościami dla całych rodzin.

  Na Sport Festivalu na miłośników aktywnego trybu życia czekać będzie wiele atrakcji związanych ze sportem i rekreacją, takich jak m.in.:

  Archey Tag - nowość na sportowym rynku. Jest to zabawa, która podobnie jak w paintballu polega na oznaczaniu przeciwnika z tą różnicą, że nie strzelamy z karabinków wypełnionych kulkami z barwnikiem, a z łuków. Wykorzystywane są do tego specjalne strzały zakończone miękką gąbką. Zabawa jest bezpieczna i bardzo dynamiczna.

  Bubble Football - zabawna odsłona piłki nożnej . Zawodnicy grają w specjalnych kulach wypełnionych powietrzem, a próby odebrania piłki zawodnikowi z przeciwnej drużyny zazwyczaj kończą się zaskakującymi, spektakularnymi i zabawnymi zbiegami wydarzeń.

  Sumo - możliwość  wejścia na dohyō (ring dla zapaśników sumo) i wcielenia się w rolę zapaśnika sumo. Zawodnicy nakładają śmieszne stroje wypełnione gąbką, a następnie toczą walkę na specjalnej macie przypominającej ring.

  Ergometry wioślarskie

  Gry i aplikacje oparte na wirtualnej rzeczywistości (VR) oraz rozszerzonej rzeczywistości (AR) - zwiedzający będą mogli założyć specjalne gogle i przenieść się w świat z gier sportowych i edukacyjnych, a także poznać zasady działania tego typu atrakcji.

   
  Organizatorzy nie zapomnieli także o weekendzie Dnia Dziecka. W Targach Lublin oraz w sąsiadującym z nimi Parku Ludowym na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji – biegi dziecięce, sztafety rodzinne, a także:

  Socatots - Piłkarskie Maluszki - animacje z trenerami Socatots, zabawy na dmuchanym boisku o wymiarach 8x4 m, kącik matematycznych zabaw dla dzieci.

  Mania Skakania - ćwiczenia pod okiem instruktorów, zabawy sprawnościowe w specjalnie przygotowanej strefie.

  Brickz 4 Kidz- kącik z LEGO DUPLO, wspólne budowanie modeli z klocków LEGO, pozwalających przybliżyć dzieciom świat nauki, architektury, kosmosu, zwierząt, żywiołów natury, czy też przedmiotów codziennego użytku, robotyka z LEGO dla Juniora.

  Clics Toys - możliwość wypróbowania zabawek, wspólne tworzenie skomplikowanych konstrukcji, konkursy z nagrodami.

  Miasteczko Ruchu Drogowego Autochodzik - edukacja z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego dla najmłodszych. Miasteczko Ruchu Drogowego Autochodzik przygotowane zostanie przez Straż Miejską Miasta Lublin.

   
  Udział w wyżej wymienionych atrakcjach jest bezpłatny.
   
  Dodatkowo będzie możliwość zaopatrzenia się w odzież i obuwie sportowe.
   
  INFORMACJE o Sport Festival >>> www.sportfestival.targi.lublin.pl
   
  GODZINY OTWARCIA SPORT FESTIVALU – 08:00 – 17:00
   
  WSTĘP NA SPORT FESTIVAL JEST BEZPŁATNY

   

  Wstecz

 


 

 

 

 

Zobacz Targi Lublin SA w serwisie mojekonferencje.pl

Zobacz Targi Lublin w serwisie salebiznesowe.pl

 

 KOMUNIKAT
Informujemy, że firmy EXPO GUIDE i Construct Data bez naszej zgody posługują się w swojej ofercie nazwą Targi Lublin oraz nazwami poszczególnych imprez targowych, których jesteśmy organizatorem.
Targi Lublin S.A. nie są związane umową z tymi firmami i nie odpowiadają za żadne ich zobowiązania.
 


 

© 2017 Targi Lublin S. A. Wszelkie prawa zastrzeżone.