NAJBLIŻSZE IMPREZY

AKTUALNOŚCI

 • Warsztaty dla katechetów

  Zapraszamy na bezpłatne warsztaty, które odbędą się w dniach 27-28 września 2017 roku w ramach IX edycji Lubelskich Targów Sztuki Sakralnej i Wyposażenia Kościołów LUBSACRO 2017.

   
  Razem ze Stowarzyszeniem Pedagogów Natan przygotowaliśmy dwie propozycje.
   
  Każdy uczestnik może wybrać jeden lub dwa warsztaty.
   
  Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia warsztatu.
   
   
  27 września 2017 r. (środa)
  godz. 16.00 – 19.00
   
  Temat: „Gry na katechezie – alternatywa dla tradycyjnych scenariuszy”
   
  Podczas warsztatów katecheta:
  - dowie się, jak zastosować gry na katechezie;
  - pozna najciekawsze gry planszowe, multimedialne i interaktywne;
  - nauczy się tworzyć wybrane gry;
  - nauczy się odnajdywać w Internecie materiały do gier.
  Warsztat przeznaczony jest dla katechetów, ale również nauczycieli różnych przedmiotów, studentów, pracowników placówek opiekuńczo-wychowawczych, liderów grup dziecięcych i młodzieżowych, osoby zajmujące się organizacją czasu wolnego i wszystkich, którzy po prostu lubią tańce integracyjne.
  Liczba uczestników: do 40 osób.
   
  Prowadząca: mgr Dorota Ząberg
   
  Dorota Ząberg - nauczycielka w Zespole Szkół nr 116 w Warszawie. Prowadzi serwis katechetyczny katechezanatana.pl Pracowała w Radiu Warszawa Praga oraz tygodniku „Obserwator”. Współredagowała podręcznik do religii w diecezji warszawsko- praskiej. Prywatnie żona i mama dwóch córek. Jej pasje to: nowoczesne technologie informacyjne, tworzenie pomocy dydaktycznych do lekcji, sztuka, życie.
   
  28 września 2017 r. (czwartek)
  godz. 16.00 – 19.00
   
  Temat: „Jak Dawid tańczyć chcę” – tańce integracyjne w pracy z grupą
   
  Program:
  W programie warsztatu jest praktyczna nauka paru tańców integracyjnych różnych narodowości, z fabułą, przydatnych w pracy z dziećmi i młodzieżą. Tańce można zastosować m.in. w szkole, na zajęciach pozalekcyjnych, podczas akademii i przedstawień szkolnych, przy ognisku oraz w innych sytuacjach sprzyjających integracji grupy, m.in. na zimowiskach, obozach, koloniach itp.
  W trakcie zajęć prezentowane są także metody dramowe, rozluźniające, muzyczno-ruchowe pomocne w budowaniu procesu grupowego.
   
  Cel warsztatu
  • Rozwijanie i poszerzanie umiejętności tanecznych (w obszarze tańców integracyjnych);
  • Rozwój świadomości swojego ciała;
  • Zapoznanie uczestników z podstawami teoretycznymi stosowania tańców integracyjnych w grupie;
  • Kształtowanie i poszerzanie umiejętności wprowadzania działań tanecznych z wykorzystaniem technik muzycznych, plastycznych i dramowych.
  Adresaci warsztatu
  Warsztat przeznaczony jest dla katechetów, ale również nauczycieli różnych przedmiotów, studentów, pracowników placówek opiekuńczo-wychowawczych, liderów grup dziecięcych i młodzieżowych, osoby zajmujące się organizacją czasu wolnego i wszystkich, którzy po prostu lubią tańce integracyjne.
   
  Liczba uczestników: do 40 osób.
   
  Prowadząca: Justyna Wójcik-Nurzyńska
   
  Justyna Wójcik-Nurzyńska - pedagog, socjoterapeutka, katechetka – od 25 lat pracuję w szkole. Moja przygoda z tańcem integracyjnym zaczęła się ok. 1995 r. i trwa niezmiennie do dzisiaj. Gdy tańczę… no właśnie, jestem wolna, radosna, odpoczywam i jestem sobą. Jestem współautorką publikacji: „Jak Dawid tańczyć chcę”. Tańce integracyjne oparte na fabule biblijnej. Jestem trenerem Stowarzyszenia Pedagogów NATAN.
   
  Informacje o zapisach dostępne na
  Wstecz

 


 

 

 

 

Zobacz Targi Lublin SA w serwisie mojekonferencje.pl

Zobacz Targi Lublin w serwisie salebiznesowe.pl

 

 KOMUNIKAT
Informujemy, że firmy EXPO GUIDE i Construct Data bez naszej zgody posługują się w swojej ofercie nazwą Targi Lublin oraz nazwami poszczególnych imprez targowych, których jesteśmy organizatorem.
Targi Lublin S.A. nie są związane umową z tymi firmami i nie odpowiadają za żadne ich zobowiązania.
 


 

© 2017 Targi Lublin S. A. Wszelkie prawa zastrzeżone.