NAJBLIŻSZE IMPREZY

AKTUALNOŚCI

 • Rozrywka nie z tej ziemi czyli Festiwal Fantastyki FALKON 2017!

  Już w listopadzie Lublin na całe 3 dni stanie się stolicą Federacji Fantastyki Falkon! Właśnie pod takim szyldem na Targach Lublin spotkają się Fantaści z całej Polski. Wszyscy uczestnicy zaznają rozrywki nie z tej ziemi, a może nawet z bardzo odległej galaktyki.


  Falkon jest interdyscyplinarnym festiwalem poświęconym kulturze inspirowanej szeroko rozumianą fantastyką. Falkon przez siedemnaście lat z lokalnego zlotu zapaleńców wyewoluował w jeden z największych i najbardziej liczących się festiwali fantastyki w Polsce, gromadzący miłośników książek, filmów, komiksów i wszelkiego rodzaju gier.


  Falkon to trzydniowa impreza, w trakcie której odbędzie się ponad 600 wydarzeń związanych z szeroko pojętą fantastyką i kulturą alternatywną. Wśród nich: spotkania z polskimi autorami, prelekcje, wykłady i panele dyskusyjne, podzielone na bloki tematyczne, konkursy, warsztaty, pokazy oraz wystawy, wszelkiego rodzaju gry: komputerowe, konsolowe, planszowe, karciane, bitewne, rpg i larp; blok e-sportu, kilkadziesiąt stoisk handlowych, informacyjnych i programowych, trzy branżowe turnieje: Drużynowe Mistrzostwa Gier Planszowych, NERD, Kosplay.


  Na Falkonie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku, wykształcenia czy typu fantastycznych zainteresowań.

   

  Festiwal Fantastyki FALKON: 3-5 listopada 2017,
  Targi Lublin S.A.; ul. Dworcowa 11, Lublin

   

  Oficjalna strona Falkonu: http://falkon.co


  Link do wydarzenia na Facebooku: 

  https://www.facebook.com/events/1464947063626734/

   

   

   

  Wstecz

 


 

 

 

 

Zobacz Targi Lublin SA w serwisie mojekonferencje.pl

Zobacz Targi Lublin w serwisie salebiznesowe.pl

 

 

 

 

© 2018 Targi Lublin S. A. Wszelkie prawa zastrzeżone.