NAJBLIŻSZE IMPREZY

AKTUALNOŚCI

 • Targi Sadownicze Best Berries

   
  Blisko 100 wystawców z całej Europy

   

  W dniach 7-8 grudnia w Targach Lublin rozpoczną się Targi Sadownicze Best Berries, największa w Polsce impreza poświęcona uprawie owoców miękkich. Dwudniowe wydarzenie będzie doskonałą okazją do odbycia spotkań w gronie profesjonalistów, zasięgnięcia porad na temat najnowszych technologii stosowanych w sadownictwie, a także możliwością do poszerzenia wiedzy na temat zwiększenia jakości, ochrony i opłacalności upraw. Swoją ofertę zaprezentuje blisko 100 wystawców z całej Europy.

   

  Konferencję tematyczne

   

  Kluczowym punktem tegorocznej edycji wydarzenia będą dwie tematyczne konferencję. Pierwszego dnia (7 grudnia) firma Yara Poland we współpracy z Targami Lublin zaprasza na konferencję „Nowe trendy w nawożeniu owoców miękkich”. Konferencja składa się z 6 wykładów, skupiających się wokół optymalnego odżywienia malin, produkcji owoców malin w różnych systemach, opłacalności produkcji, a także różnej reakcji nowych i sprawdzonych odmian malin na nawożenie.

   

  Drugiego dnia (8 grudnia) zapraszamy na I Wschodnią Konferencję Truskawkową. Precyzyjnie dobrane tematy, profesjonalni prelegenci gwarantują wysoki poziom merytoryczny wydarzenia, gdzie zostaną omówione zagadnienia dotycząc m.in. biostymulacji roślin, roli owadów zapylających w uprawie truskawki, a także nowych technologii w uprawie truskawki deserowej.

  Wstęp na obie konferencję jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji.

   

  Premiera- Salon Utrzymania Zieleni

   

  Nowością tegorocznej edycji będzie Salon Utrzymania Zielni. W ramach wydarzenia (8 grudnia) odbędzie się konferencja dotycząca Pasów Przydrożnych Województwa Lubelskiego. Na wydarzenie zapraszamy pracowników urzędów gmin, spółdzielni mieszkaniowych, deweloperów, wydziałów zieleni. Salon Utrzymania Zieleni jest pierwszym tego typu wydarzeniem organizowanym w województwie lubelskim, mamy nadzieję, że na stałe zagości w kalendarzu imprez dotyczących pielęgnacji, sprzątania i utrzymania terenów zewnętrznych.

   

  Lublin stolicą produkcji owoców miękkich

   

  To nie przypadek, że Targi Best Berries odbywają się właśnie tu w Lublinie, stolicy województwa, które zajmuje pierwsze miejsce w kraju, jeśli chodzi o zbiory owoców z krzewów i plantacji jagodowych. Z Lubelszczyzny pochodzi prawie 80% krajowej produkcji malin, prawie połowa wszystkich polskich porzeczek oraz niemal 30% truskawek. Targi sadownicze organizowane w Targach Lublin mają wszelkie szanse, żeby stać się jednym z najważniejszych miejsc spotkań branży sadowniczej w Europie- powiedział Sławomir Sosnowski, Marszałek Województwa Lubelskiego.

  Targi Best Berries zostały objęte patronatem najważniejszych instytucji z branży, m.in. Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Związku Sadowników Rzeczypospolitej Polskiej, czy Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Lublinie.

   

   

  Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.
  7-8 grudnia 2017, Targi Lublin, ul. Dworcowa 11, Lublin.

  Wstęp na Targi jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji.

  Szczegóły: www.bestberries.targi.lublin.pl

   

   

   

   

   

   

   

  Wstecz

 


 

 

 

 

Zobacz Targi Lublin SA w serwisie mojekonferencje.pl

Zobacz Targi Lublin w serwisie salebiznesowe.pl

 

 

 

 

© 2018 Targi Lublin S. A. Wszelkie prawa zastrzeżone.