NAJBLIŻSZE IMPREZY

AKTUALNOŚCI

 • Wigilia Miłosierdzia dla potrzebujących

  Wigilia Miłosierdzia dla ponad 500 potrzebujących osób

  24 grudnia o godz. 10.30 w hali Targów Lublin odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Będzie to Wigilia Miłosierdzia, która zgromadzi ponad 500 potrzebujących osób tj. bezdomnych, samotnych, osób starszych, opuszczonych, czy chorych.
   
  W ten wyjątkowy dzień przy jednym stole, jak w rodzinie spotkają się potrzebujący z terenu Lublina i okolic. Wspólna modlitwa, posiłek i kolędowanie, bez poczucia osamotnienia i odrzucenia. W organizację tego wydarzenia włączyło się wiele wspaniałych  organizacji, odpowiedzialnych społecznie firm i  wyjątkowych wolontariuszy oraz osobistości, między innymi: ks. Arcybiskup Stanisław Budzik, Marszałek Województwa Lubelskiego Pan Sławomir Sosnowski, Wojewoda Lubelski Pan Przemysław Czarnek, Prezydent Miasta Lublin Pan Krzysztof Żuk, Targi Lublin, firma Selgros (główny sponsor), Fundacja Dantis prowadząca Catering Anielskie Smaki (firma zapewniająca catering podczas Wigilii), Bractwo Pomocy św. Brata Alberta, Zakon Braci Mniejszych Kapucynów, Związek Harcerstwa Rzeczpospolitej, Wojewódzki Sztab Wojskowy w Lublinie i Legia Akademicka.
   
  Wigilia Miłosierdzia w Lublinie wpisuję się w tradycję innych diecezjalnych Caritas, które od wielu lat w innych miastach Polski organizują podobne wydarzenia (np. Caritas Archidiecezji Poznańskiej co roku organizuje Wigilię dla 1700 osób).
   
  Głównym organizatorem wydarzenia jest  Caritas Archidiecezji Lubelskiej.
   
  Wstecz

 


 

 

 

 

Zobacz Targi Lublin SA w serwisie mojekonferencje.pl

Zobacz Targi Lublin w serwisie salebiznesowe.pl

 

 

 

 

© 2018 Targi Lublin S. A. Wszelkie prawa zastrzeżone.