NAJBLIŻSZE IMPREZY

AKTUALNOŚCI

 • Spędź weekend z motoryzacją! Moto Session już 14-15 kwietnia!

  Dwie hale pełne wyjątkowych modeli samochodów i motocykli, ekstremalne pokazy stuntu, monster truck demolka, drift taxi, pokazy mody, bielizny i biżuterii, strefa Detailing Show – to tylko część atrakcji, jakie czekają na Zwiedzających podczas tegorocznej edycji Lubelskiego Święta Motoryzacji Moto Session. Jeśli szukasz mocnych wrażeń i chcesz być naprawdę blisko motoryzacji – koniecznie odwiedź Targi Lublin (ul. Dworcowa 11) w weekend 14-15 kwietnia 2018. Będzie się działo!

   

  fot. M7foto.pl Mateusz Mikołajczak  

  Moto Session to obowiązkowa pozycja w kalendarzu imprez w 2018 roku, zarówno dla pasjonatów motoryzacji, jak i rodzin, które w wyjątkowej, motoryzacyjnej atmosferze, chcą spędzić czas.

   

  Motoryzacyjne perełki

   

  Na Zwiedzających będą czekać przede wszystkim wystawy samochodów, w tym nowości od dealerów. W tym roku na terenie Targów Lublin zaparkują auta takich marek jak: Mercedes, Lexus, Toyota, Opel, Honda, Ford, Peugeot, Renault, Skoda i Dacia. Podczas Moto Session odbędzie się premiera najnowszego 7-osobowego Lexusa RX L.

   

  Wytrawnych miłośników czterech kółek z pewnością zainteresują samochody klasy premium, w tym m.in.: Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, Bentley Continental GT Speed, Maserati Granturismo, Lamborghini Huracan, Aston Martin DB9. Ekspozycję wzbogacą samochody amerykańskie, po tuningu oraz sprzęt car audio.

    

  W strefie motorsport na Zwiedzających czekają samochody rajdowe i wyścigowe, m.in.: Nissan 370Z w wersji Nismo, Chevrolet Corvette C7 Stingray w pakiecie Z51 z 6,2-litrowym silnikiem o mocy 466KM czy Ford Escort RS Cosworth. Nie zabraknie aut unikatowych: niepowtarzalnego Ariela Atoma oraz KTM X-BOW.

   

  Ekstremalne pokazy

   

   

  Lubelskie Święto Motoryzacji to nie tylko wyjątkowe modele samochodów, ale także mrożące krew w żyłach pokazy. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Marcin Głowacki, mistrz świata 2016 w stunt ridingu, który zaprezentuje niesamowite ewolucje na motocyklu.

    

  Na amatorów mocnych wrażeń czekają pokazy driftu. Za sterami samochodów zasiądą licencjonowani drifterzy - Wojciech i Dawid Sposób. Zwiedzający będą mieli okazję poczuć adrenalinę na fotelu pasażera w drift taxi. Prawdziwych emocji dostarczy również ekstremalne widowisko z udziałem ogromnego, amerykańskiego monster trucka.

   

   

  Eleganckie i zmysłowe

   

  Tegoroczną edycję Moto Session uświetnią pokazy mody, bielizny i biżuterii. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć niepowtarzalne kreacje lubelskiej projektantki Joanny Kamili Łubkowskiej, w tym jej najnowszą kolekcję „Female Future” inspirowaną futuryzmem i wizją kobiety przyszłości.

   

  Na wybiegu pojawi się także elegancka bielizna i stroje kąpielowe ekskluzywnych francuskich marek z Salonu Maison Charme.

   

   

  fot. M7foto.pl Mateusz Mikołajczak 

   

  Strefa Detailing Show

   

  Chcesz zobaczyć z bliska, jak pracują profesjonaliści z branży detailingu? Jak w ciągu kilku godzin zwykły samochód zamienia się w prawdziwy diament? Zapraszamy odwiedzenia strefy Detailing Show. Będzie to doskonała okazja, aby poznać w praktyce, czym jest auto detailing. Swoją ofertę zaprezentują najwięksi producenci chemii, sprzętu, padów polerskich, kosmetyków oraz wszystkiego, co wpływa na spektakularny efekt wykonanej usługi. Oprócz tego będzie można zobaczyć profesjonalistów w akcji podczas specjalnych pokazów.

   

  Zapraszamy na weekend pełen motoryzacyjnych wrażeń!

   

  Targi Lublin, ul. Dworcowa 11

  Sobota, 14 kwietnia

  Niedziela, 15 kwietnia

  godz. 10:00-17:00

  Więcej informacji na www.motosession.pl oraz na www.facebook.com/motosession

   

  Bilety

  Przedsprzedaż biletów na tixer.pl: http://idz.do/AKjFMj

   

   

  Bilet normalny jednorazowy – 15 zł
  Bilet normalny weekendowy – 20 zł (dostępny tylko w kasie)


  Bilet ulgowy jednorazowy – 10 zł
  Bilet ulgowy weekendowy– 15 zł (dostępny tylko w kasie)


  Bilet studencki jednorazowy – 12 zł
  Bilet rodzinny jednorazowy – 35 zł (dostępny tylko w kasie)

   

  Komu przysługują poszczególne rodzaje biletów:

  Bilet ulgowy jednorazowy i weekendowy: dzieci od 4 do 7 lat; dzieci w wieku szkolnym (na podstawie ważnej legitymacji szkolnej); renciści i emeryci
  Bilet studencki: studenci poniżej 26 roku życia (na podstawie ważnej legitymacji studenckiej)
  Bilet weekendowy normalny: wszyscy, którzy nie podlegają jakimkolwiek zniżkom oraz studenci
  Bilet rodzinny: maksymalnie 4 osoby (w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe i dzieci)
  Wstęp bezpłatny: dzieci, które nie ukończyły 4 roku życia; osoby do 16 roku życia z niepełnosprawnością*; osoby po 16 r.ż. ze znacznym stopniem niepełnosprawności (na podstawie orzeczenia)*.

  * opiekun tych osób – bilet ulgowy

   

   

   

  Wstecz

 


 

 

 

 

Zobacz Targi Lublin SA w serwisie mojekonferencje.pl

Zobacz Targi Lublin w serwisie salebiznesowe.pl

 

 

 

 

© 2018 Targi Lublin S. A. Wszelkie prawa zastrzeżone.