NAJBLIŻSZE IMPREZY

AKTUALNOŚCI

 • Konferencja dotycząca przemysłu 4.0 - musisz tu być!

  Forum biznesowe  pt.: „YOKOTEN – lean management i automatyzacja w produkcji. Wyżyna dobrych praktyk przemysłowych 2018” odbędzie się w dn. 14-15 listopada 2018 roku na terenie Targów Lublin. Wydarzenie towarzyszy Targom Energetycznym ENERGETICS oraz Wschodnim Dniom Kooperacji, które rozpoczną się dzień wczesniej niz forum - 13 listopada b.r. i potrwają również do 15 listopada. Oraganizatorem forum YOKOTEN jest Klaster Wyżyna Motoryzacyjna i Maszynowa.

   

  Podczas formum międzynarodowi eksperci oraz przedstawiciele firm zajmujących się wdrożeniami przemysłu 4.0, automatyzacją i robotyzacją pokażą, jak przygotować się do wyzwań związanych z tempem zmian technologicznych w produkcji, a także w jaki sposób wykorzystać zmiany organizacyjne do budowy przewag konkurencyjnych.

  Udział w forum jest płatny i wymaga wcześniejszego zgłoszenia.

   

  >>> PROGRAM | BILETY <<<

   

  Idea YOKOTEN opiera się na dzieleniu się dobrymi praktykami. Tematyka forum obejmuje zagadnienia takie jak optymalizacja procesów produkcji, wdrażanie nowoczesnych systemów zarządzania czy przywództwo Lean oparte na systemie zarządzania stosowanym w Toyocie (TPS). Uczestnicy konferencji nie muszą jechać do Japonii, aby poznać najbardziej zaawansowane sposoby zarządzania i prowadzenia przedsiębiorstwa.

   

  Wykład wprowadzający wygłosi Pan Carl Klemm, były Prezes Toyota Motor Manufacturing Poland, którego cała kariera zawodowa w koncernie Toyota związana była z praktycznym wdrożeniem Toyota Production System oraz filozofii lean manufacturing (szczupłej produkcji), w celu osiągnięcia jakości wbudowanej w proces produkcyjny.

   

  Wydarzenie będzie skoncentrowane na elementach wdrożeniowych oraz praktycznych korzyściach osiąganych przez firmę w procesie rozwoju organizacji produkcji. Konfrontacja różnych filozofii rozwoju produkcji połączona zostanie z częścią warsztatową oraz wizytami studyjnymi w lubelskich firmach, gdzie w towarzystwie eksperta będzie można poznać konkretne studia przypadków.

   

  Forum skonfrontuje ze sobą dwa światy TPS i Industry 4.0 – czy najnowsze dostępne technologie w produkcji całkowicie zastąpią zarządzanie w stylu TPS? Czy Lean Management jest potrzebny w fabryce przyszłości?

  Wstecz

 


 

 

 

 

Zobacz Targi Lublin SA w serwisie mojekonferencje.pl

Zobacz Targi Lublin w serwisie salebiznesowe.pl

 

 

 

 

© 2018 Targi Lublin S. A. Wszelkie prawa zastrzeżone.