NAJBLIŻSZE IMPREZY

AKTUALNOŚCI

 • Tłumy młodzieży na Targach Edukacyjnych w Lublinie

  Ponad trzynaście tysięcy osób odwiedziło Targi Edukacyjne, które odbyły się 16 i 17 lutego w Lublinie. Dwa dni Targów upłynęły w doskonałej atmosferze, pełnej zabawy, rozmaitych atrakcji, a przede wszystkim wskazówek dotyczących dalszej ścieżki kształcenia.
     - Cieszę się, że mogliśmy towarzyszyć młodzieży w tak ważnym wyborze w życiu – mówi Ewa Kołodyńska-Cioczek, Kierownik projektu - stworzyliśmy odpowiednie warunki do rozmów i spotkań, które na pewno pomogą w podjęciu trudnych decyzji - dodaje.

  Targi dla niezdecydowanych
  Licea ogólnokształcące, technika, szkoły zawodowe i szkoły wyższe – w sumie ponad 100 Wystawców wzięło udział w tegorocznej edycji Targów. Zaprezentowały się uczelnie z Lublina, ale nie zabrakło także szkół z Wrocławia, Krakowa czy Warszawy. W tym roku do grona Wystawców dołączyły szkoły zawodowe powiatu lubelskiego. Zwiedzający mieli okazję porównać oferty i poznać wymagania w różnych szkołach.
   
   


  - Przyjechałam specjalnie na Targi, żeby sprawdzić, co proponują szkoły z Lublina- mówi Patrycja, uczennica podlubelskiego gimnazjum – cieszę się, że mogę porozmawiać z uczniami - to od nich najlepiej dowiem się, jak jest w danej szkole - dodaje.

  Matura z matematyki bez stresu
  Jak się uczyć do matury z matematyki? Jak powtarzać, by powtarzać skutecznie? Co pomaga, a co przeszkadza w nauce? Na pytania maturzystów odpowiadał Pan Dariusz Kulma, nauczyciel matematyki, pasjonat nauczania.
   

  Zawodowe show
  Świeżo pieczone bułeczki, amerykańska ciężarówka szkoleniowa, efektowne dekoracje, dźwięki instrumentów - tak prezentowała się Lubelska Strefa Zawodów. Na swoich stanowiskach stawili się m.in. przyszli kucharze, elektrycy, fryzjerzy, mechanicy, optycy. Uczniowie pokazali umiejętności nabywane na różnych kierunkach. Pełna lista zawodów jest dostępna >>> TUTAJ. Strefa powstała z inicjatywy Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin już po raz drugi. 
   


  Scena pełna talentów
  Akrobacje, taniec, śpiew, a nawet musztra - na scenie Targów Edukacyjnych wrzało. Pełne pasji, bardzo ekspresyjne i energetyczne pokazy uczniów towarzyszyły targom przez dwa dni. Przed publicznością wystąpił także Daniel Koszyk, półfinalista XI edycji programu Must Be The Music.
   
   
   

  Najlepsi z najlepszych
  W Konkursie Forma Promocji Targowej Targów Edukacyjnych Komisja Konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach: szkoły średnie i szkoły wyższe. Nagrodę otrzymała Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu oraz Zespół Szkół Energetycznych im. Prof. K. Drewnowskiego w Lublinie. Wyróżnienie – Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie oraz Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. J. Kilińskiego w Lublinie.
   
   
   
  Dziękujemy Partnerom, Wystawcom i wszystkim, którzy odwiedzili Targi Edukacyjne w 2017 r. Do zobaczenia na kolejnej edycji!
   
  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć >>> tutaj
  Wstecz

 

 

"Było... nie minęło"

Spotkanie z historią

 

21-22 października 2017

 

 


 

 

 

 

Zobacz Targi Lublin SA w serwisie mojekonferencje.pl

Zobacz Targi Lublin w serwisie salebiznesowe.pl

 

 KOMUNIKAT
Informujemy, że firmy EXPO GUIDE i Construct Data bez naszej zgody posługują się w swojej ofercie nazwą Targi Lublin oraz nazwami poszczególnych imprez targowych, których jesteśmy organizatorem.
Targi Lublin S.A. nie są związane umową z tymi firmami i nie odpowiadają za żadne ich zobowiązania.
 


 

© 2017 Targi Lublin S. A. Wszelkie prawa zastrzeżone.