NAJBLIŻSZE IMPREZY

AKTUALNOŚCI

 • Czwarta edycja konferencji Check IT już jutro

  Już jutro, 15 marca 2017 roku odbędzie się czwarta edycja Konferencji CHECK IT w hali A Targów Lublin S.A. w godz. 8:45 – 15:15. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz nauczycieli informatyki. CHECK IT organizowane jest przez Urząd Miasta Lublin w ścisłej współpracy z informatycznymi kołami naukowymi działającymi na lubelskich uczelniach, organizacjami informatycznymi oraz specjalistami z branży IT. Wydarzenie jest częścią Dni Lubelskiej Wyżyny IT 2017.

   

   

  W ramach konferencji odbędzie się szereg prelekcji i warsztatów z zakresu informatyki oraz prezentacji zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Na konferencję zapraszamy zarówno fanów nowych technologii, jak i osoby, którym świat informatyki nie jest jeszcze do końca znany. Podczas wydarzenia odkryjemy emocjonujące oblicze IT i pokażemy, że informatyka może być nie tylko świetną zabawą, ale też i sposobem na zawodową przyszłość. Wydarzenie ma duży zasięg medialny i cieszy się zainteresowaniem wśród uczniów z całego województwa lubelskiego. W zeszłorocznej edycji wzięło udział blisko 1000 osób z czego większość pochodziła z Lublina a duża część m.in. z takich miast jak: Międzyrzec Podlaski, Biała Podlaska, Chełm, Łuków czy Kraśnik.

   

  Nowością tegorocznej edycji są warsztaty dla najmłodszych uczestników – uczniów szkół podstawowych klas 1-3. Młodzi uczniowie będą mogli poznać świat robotyki, a także wziąć udział w warsztatach z kreatywnego myślenia, które jest niezbędne w branży informatycznej. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych będą mieć również okazję do zapoznania się z ofertą lubelskich uczelni wyższych. W trakcie wydarzenia odbędą się pokazy różnych nowinek technologicznych prezentowanych na stoiskach kół naukowych.

  Szczegółowy plan konferencji oraz zapisy: www.checkit.lublin.eu.

  Wstecz

 

 

"Było... nie minęło"

Spotkanie z historią

 

21-22 października 2017

 

 


 

 

 

 

Zobacz Targi Lublin SA w serwisie mojekonferencje.pl

Zobacz Targi Lublin w serwisie salebiznesowe.pl

 

 KOMUNIKAT
Informujemy, że firmy EXPO GUIDE i Construct Data bez naszej zgody posługują się w swojej ofercie nazwą Targi Lublin oraz nazwami poszczególnych imprez targowych, których jesteśmy organizatorem.
Targi Lublin S.A. nie są związane umową z tymi firmami i nie odpowiadają za żadne ich zobowiązania.
 


 

© 2017 Targi Lublin S. A. Wszelkie prawa zastrzeżone.