NAJBLIŻSZE IMPREZY

AKTUALNOŚCI

 • Montujemy, budujemy - Targi już jutro

  Już do jutra zapraszamy na Targi LUDBOM budownictwo | aranżacje | ogród, Targi Mieszkan i Nieruchomości oraz Targi LUBDREW. W piątek wstęp na Targi jest bezpłatny!

   

  www.lubdom.targi.lublin.pl

  Nowa formuła targów to przede wszystkim wzbogacenie LUBDOMU o wyposażenie wnętrz oraz ofertę dla ogrodu. Wszyscy, którzy chcą zmienić coś w swoim wnętrzu znajdą tu idealne meble, dekoracje, oświetlenie oraz wymarzone dodatki i akcesoria (szkło, ceramika, tekstylia). Z kolei oferta dla ogrodu obejmuje rośliny ozdobne, krzewy, cebulki, kwiaty, architekturę ogrodową, altany, projekty ogrodów. Niezmiennie już podczas Targów nie może zabraknąć produktów i usług kluczowych w pracach budowlanych i remontowych, m.in.: elementów konstrukcyjnych, ścian i elewacji, materiałów i chemii budowlanej, instalacji (sanitarnych, grzewczych, elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych), stolarki otworowej (drzwi, okien, bram, fasad), usług i doradztwa budowlanego, dachów, systemów wykończeniowych czy rozwiązań z zakresu bezpiecznego oraz inteligentnego domu.

   

  www.mieszkania.targi.lublin.pl

  Szukasz mieszkania? Chcesz kupić lokal użytkowy lub grunt? Interesujesz się inwestycjami w nieruchomości? Przyjdź na Targi Mieszkań i Nieruchomości (24-26 marca 2017; Targi Lublin) i sprawdź najlepsze oferty! Targi Mieszkań i Nieruchomości odbywają się w cyklu półrocznym - wiosną i jesienią. Kierowane są do osób gotowych inwestować w grunty, budynki czy lokale, ale również do każdego, kto chce posiadać własny dom czy mieszkanie. Wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem Wystawców i Zwiedzających.

   

  www.lubdrew.pl

  Targi LUBDREW skierowane są do profesjonalistów z branży drzewnej, m.in.: właścicieli i pracowników tartaków, składów drewna, zakładów obróbki drewna, zakładów stolarskich, parkieciarskich, meblarskich. Trwające 3 dni spotkanie jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, informacji oraz nawiązania kontaktów biznesowych. Targi co roku skupiają liczne grono branżystów z całego kraju, jak również specjalistów zza wschodniej granicy. Zeszłoroczną edycję Targów Obróbki Drewna LUBDREW odwiedziło 7632 zwiedzających, w tym niemal 1000 branżystów z obszaru obróbki drewna. Wstęp na Targi jest bezpłatny dla zwiedzających branżowych po rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze targów w trakcie wydarzenia.

   

   

  Wstecz

 

 

"Było... nie minęło"

Spotkanie z historią

 

21-22 października 2017

 

 


 

 

 

 

Zobacz Targi Lublin SA w serwisie mojekonferencje.pl

Zobacz Targi Lublin w serwisie salebiznesowe.pl

 

 KOMUNIKAT
Informujemy, że firmy EXPO GUIDE i Construct Data bez naszej zgody posługują się w swojej ofercie nazwą Targi Lublin oraz nazwami poszczególnych imprez targowych, których jesteśmy organizatorem.
Targi Lublin S.A. nie są związane umową z tymi firmami i nie odpowiadają za żadne ich zobowiązania.
 


 

© 2017 Targi Lublin S. A. Wszelkie prawa zastrzeżone.