NAJBLIŻSZE IMPREZY

AKTUALNOŚCI

 • Kuba Piątek na Moto Session

  Motocyklista Orlen Team. Dwukrotny zdobywca Pucharu Świata juniorów w rajdach cross-country. Lider polskiej reprezentacji motocyklistów w rajdzie Dakar – Kuba Piątek gościem specjalnym podczas tegorocznej edycji Moto Session.   
  Jego przygoda z motorami zaczęła się dość wcześnie, bo w wieku 3 lat. Wtedy Kuba dostał swój pierwszy motocykl. Jako jedenastolatek zdał egzamin na licencję sportową i rozpoczął starty w poważniejszych imprezach. Na początku były to Mistrzostwa Strefy, później Mistrzostwa Polski, aż po Mistrzostwa Europy.

  W 2013 roku nastąpił przełom w jego dotychczasowej karierze. ORLEN Team ogłosił nabór do Akademii Młodych Talentów, stworzonej po to, by znaleźć najlepszego motocyklistę na wolne miejsce w ORLEN Teamie. Kuba nie zwlekał ani chwili, wysłał swoje sportowe CV i udało się, został zaproszony na kilkudniowe testy do Maroka, po których dostał się do Akademii objętej rocznym programem stypendialnym przez firmę ORLEN.

  W 2014 zdobył PUCHAR ŚWIATA w rajdach cross-country w klasyfikacji Junior. Przy okazji zdobycia tytułu spełnił swoje największe motocyklowe marzenie i pojechał na Dakar2015. W 2016 wziął udział w kolejnym Rajdzie Dakar, w którym dobrze się spisał i zajął 20 miejsce.
  Wstecz

 

 

"Było... nie minęło"

Spotkanie z historią

 

21-22 października 2017

 

 


 

 

 

 

Zobacz Targi Lublin SA w serwisie mojekonferencje.pl

Zobacz Targi Lublin w serwisie salebiznesowe.pl

 

 KOMUNIKAT
Informujemy, że firmy EXPO GUIDE i Construct Data bez naszej zgody posługują się w swojej ofercie nazwą Targi Lublin oraz nazwami poszczególnych imprez targowych, których jesteśmy organizatorem.
Targi Lublin S.A. nie są związane umową z tymi firmami i nie odpowiadają za żadne ich zobowiązania.
 


 

© 2017 Targi Lublin S. A. Wszelkie prawa zastrzeżone.