NAJBLIŻSZE IMPREZY

AKTUALNOŚCI

 • Bieg Firmowy VIP

  Zapraszamy do udziału w Biegu Firmowym VIP, który odbędzie się w ramach 25. Międzynarodowego Biegu Solidarności "Lubelski Lipiec 1980".

  Startujemy w sobotę 3 czerwca 2017r. z ul. Królewskiej. Linia mety biegów umiejscowiona została we wnętrzu hali wystawienniczej Targów Lublin S.A., gdzie w tym samym czasie będzie miał miejsce Sport Festival, święto sportu, które zgromadzi nie tylko biegaczy, ale również ich rodziny, kibiców, pasjonatów sportu i zdrowego stylu życia oraz tych, którzy być może nie mają nic wspólnego ze sportem, ale przyjdą spędzić z nami aktywnie Dzień Dziecka.

  Przyciągające corocznie wiele tysięcy osób święto sportu i biegania stolicy województwa lubelskiego będzie miało w tym roku szczególny charakter, ponieważ 3 czerwca świętujemy wspólnie jubileusz 25- lecia Międzynarodowego Biegu Solidarności.

  Z tej okazji, oprócz biegu głównego zaplanowano również 8 biegów towarzyszących:

  >>> Bieg (bieg ulicami miasta na dystansie 3000m) w kilku kategoriach z podziałem na kobiety i mężczyzn w wieku od 4 klasy szkoły podstawowej po studentów, osoby starsze i niepełnosprawne;

  >>> Bieg VIP - zmagania sportowe znanych i lubianych, biegających na co dzień i od święta mieszkańców naszego miasta, a przede wszystkim rywalizacja sportowa reprezentantów lubelskich firm;

  >>> Biegi dziecięce - w kategoriach klas 1-3 szkół podstawowych, a także wszystkich grup wiekowych przedszkolaków,

  >>> Sztafeta rodzinna z Bocianem – bieg rodziców z dziećmi, prawdziwe święto rodziny, a przede wszystkim doskonała zabawa z okazji weekendu Dnia Dziecka.


  Bieg Firmowy VIP to nie tylko impreza biegowa. To również doskonała okazja do zintegrowania się w ramach firmy, a przede wszystkim - między firmami. To sportowy i rodzinny piknik, na którym nie zabraknie atrakcji dla dzieci i kibiców.


  Pobiegnij z nami, a zyskasz o wiele więcej niż tylko dobra kondycja. Pobiegnij, a:

  >>> biegnąc w koszulce z logo firmy – wypromujesz firmę,

  >>> pokażesz mieszkańcom Lublina, że firma istnieje, a jej kondycja, podobnie jak kondycja jej pracowników jest wręcz doskonała,

  >>> pokażesz, że firma jest otwarta na ludzi i wychodzi w swoich działaniach do ludzi,

  >>> udowodnisz, że nie boicie się sportowej rywalizacji z konkurencją na rynku,

  >>> pokażesz, że jesteście wrażliwi i potraficie pomagać - pomóż nam ufundować stypendia dla uzdolnionych dzieci z rodzin wielodzietnych !  Opłata startowa wynosi jedynie 50 zł.


  Serdecznie zapraszamy do zapisów!
  Szczegóły, dotyczące biegu oraz zapisów dostępne są na stronie:

  http://www.solidarnosc.org.pl/lublin/zapisy_elektroniczne-c-172.html

  Wstecz

 

 

"Było... nie minęło"

Spotkanie z historią

 

21-22 października 2017

 

 


 

 

 

 

Zobacz Targi Lublin SA w serwisie mojekonferencje.pl

Zobacz Targi Lublin w serwisie salebiznesowe.pl

 

 KOMUNIKAT
Informujemy, że firmy EXPO GUIDE i Construct Data bez naszej zgody posługują się w swojej ofercie nazwą Targi Lublin oraz nazwami poszczególnych imprez targowych, których jesteśmy organizatorem.
Targi Lublin S.A. nie są związane umową z tymi firmami i nie odpowiadają za żadne ich zobowiązania.
 


 

© 2017 Targi Lublin S. A. Wszelkie prawa zastrzeżone.