NAJBLIŻSZE IMPREZY

AKTUALNOŚCI

 • Nowy Zarząd Targów Lublin

  Na dzisiejszym posiedzeniu Rada Nadzorcza Targów Lublin S.A. podjęła uchwałę o powierzeniu Robertowi Głowackiemu funkcji Prezesa Zarządu. Na stanowisko Wiceprezesa Zarządu powołano Piotra Oraczewskiego. Nowy Zarząd będzie pełnił swoje obowiązki przez najbliższe 2 lata.

   

  Robert Głowacki zastąpił na stanowisku Prezesa Zarządu panią Krystynę Węclewicz-Grajek, która była członkiem Zarządu Targów Lublin przez ostatnie 6,5 roku. Od października 2010 r. do grudnia 2013 r. pełniła funkcję Wiceprezesa, a od roku 2013 została powołana Prezesem.

    

   ROBERT GŁOWACKI

  Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej i Politechniki Lubelskiej. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie na stanowiskach Dyrektora ds. Finansowych i Ekonomiczno-Handlowych oraz Dyrektora Marketingu w spółkach produkcyjnych, gdzie odpowiadał za rozwój sprzedaży w Polsce i za granicą. Od 2015 roku zasiada w Zarządzie Targów Lublin S.A.

   

   

   PIOTR ORACZEWSKI

  Absolwent Politechniki Lubelskiej. Od początku kariery zawodowej związany z marketingiem i sprzedażą. Pełnił funkcje Dyrektora Handlowego i Zarządzającego w spółkach handlowych i produkcyjnych oraz obiektach hotelowych. Od 2014 roku związany z branżą wystawienniczą. W latach 2014-2017 zasiadał w Zarządzie Expo Mazury S.A., gdzie, poza codzienną pracą, skupiał się na współpracy z samorządami i odpowiadał za Biuro Współpracy Zagranicznej.

   

   

   

  Wstecz

 

 

"Było... nie minęło"

Spotkanie z historią

 

21-22 października 2017

 

 


 

 

 

 

Zobacz Targi Lublin SA w serwisie mojekonferencje.pl

Zobacz Targi Lublin w serwisie salebiznesowe.pl

 

 KOMUNIKAT
Informujemy, że firmy EXPO GUIDE i Construct Data bez naszej zgody posługują się w swojej ofercie nazwą Targi Lublin oraz nazwami poszczególnych imprez targowych, których jesteśmy organizatorem.
Targi Lublin S.A. nie są związane umową z tymi firmami i nie odpowiadają za żadne ich zobowiązania.
 


 

© 2017 Targi Lublin S. A. Wszelkie prawa zastrzeżone.