HISTORIA

 

Targi Lublin (do maja 2011 - Międzynarodowe Targi Lubelskie) powstały w 1999 roku. Początkowo, korzystając z wynajmowanej  powierzchni wystawienniczej, organizowały niewielką liczbę imprez rocznie.
 
Z czasem przekształceniom uległa struktura własności przedsiębiorstwa, która od 2010 roku wygląda następująco:
· Gmina Miasto Lublin - 42,22%
· Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o. o. w Poznaniu - 30,8%
· Województwo Lubelskie - 26,73%
· Lubelska Agencja Informacyjna – Jerzy Wolniak - 0,02%
· Regionalna Izba Gospodarcza w Lublinie - 0,006%
· Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie - 0,004%
 
Zmieniła się również przestrzeń funkcjonowania Targów Lublin, które od 2004 roku dysponują halą o powierzchni wystawienniczej 2800 m2 i 7000 m2 powierzchni otwartej przy ulicy Dworcowej.
 
Od lat podejmowane były starania o zwiększenie powierzchni wystawienniczej i poprawę jej standardu i rok 2012 będzie ukoronowaniem tych wysiłków. Wtedy to zostanie oddana do użytkowania nowa hala wystawiennicza.
 
Rok 2011 przyniósł również zmianę wizerunku spółki. Nowa nazwa - Targi Lublin S.A. jest krótsza, łatwiejsza do wykorzystania w zagranicznej promocji i zwiększająca rozpoznawalność marki. Oczywistą konsekwencją zmiany nazwy przedsiębiorstwa stało się opracowanie nowego znaku - bardziej nowoczesnego i dynamicznego, a co za tym idzie bardziej odpowiadającego strategii rozwoju Targów.

 

 

 

Przejdź do O NAS

 


 

 

 

 

Zobacz Targi Lublin SA w serwisie mojekonferencje.pl

Zobacz Targi Lublin w serwisie salebiznesowe.pl

 

 KOMUNIKAT
Informujemy, że firmy EXPO GUIDE i Construct Data bez naszej zgody posługują się w swojej ofercie nazwą Targi Lublin oraz nazwami poszczególnych imprez targowych, których jesteśmy organizatorem.
Targi Lublin S.A. nie są związane umową z tymi firmami i nie odpowiadają za żadne ich zobowiązania.
 


 

© 2018 Targi Lublin S. A. Wszelkie prawa zastrzeżone.